Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances

  • 286 μ²
  • 5 υπνοδωμάτια
  • 4 μπάνια

Η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances διαθέτει βεράντα με θέα στην πισίνα και απέχει 50 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο ΜάΛαγας.

Η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances διαθέτει μπάνιο με μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Τα μπάνια επίσης διαθέτουν στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου για περισσότερη άνεση.

Αυτή η βίλα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και υπαίθρια τραπεζαρία για την εξυπηρέτηση των επισκεπτών. Επίσης, το κατάλυμα προσφέρει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη, που επιτρέπει στους επισκέπτες να ετοιμάζουν τα γεύματα τους. Η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances απέχει 1 χλμ. από The Italian Corner, όπου οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν διάφορα γεύματα.

Η βίλα απέχει 10 λεπτά οδικώς από θρησκευτικούς χώρους, όπως Τέμενος Βασιλιά Αμπντούλ Αζίζ. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Πουέρτο Μπανούς, που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Επίσης, δίπλα βρίσκεται στάση λεωφορείου Retrangel del Angel, που είναι σε απόσταση 800 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances
Villa Malibu Close To Puerto Banus By Marbella Vacances
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Malibu Close To Puerto Banus By Marbella Vacances

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
49 μ από το κατάλυμα
USD 1045 USD 941
ανά νύχτα
Stunning 5 Bedroom Villa In Puerto Banus With Pool
Τιμή μόνο για κινητά

Stunning 5 Bedroom Villa In Puerto Banus With Pool

8.8
Έξοχο 18 σχόλια
127 μ από το κατάλυμα
USD 1818 USD 1636
ανά νύχτα
All About Villa Azur
Τιμή μόνο για κινητά

All About Villa Azur

522 μ από το κατάλυμα
USD 2571 USD 2314
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    64 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Δραστηριότητες

    • Ένα γήπεδο γκολφ

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Επιτραπέζια παιχνίδια
    • Παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Παραλία
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Μπορούμε να παρκάρουμε κοντά σε η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances;
      Ναι, έχει ιδιωτική στάθμευση για τους πελάτες της η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances.
    • Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances;
      Το κόστος διαμονής σε η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances ξεκινάει από 934€ ανά βράδυ.
    • Ποια εστιατόρια βρίσκονται κοντα σε η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances περιλαμβάνουν The Italian Corner και El Horno de Plata.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances;
      Σε η Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances μπορούν να δεχτούν μόνο τους εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • MasterCard
      • Visa
    • Σε βίλα έχει πισίνα;
      Ναι, οι πελάτες της βίλα θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο στις εγκταστάσεις.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    64 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Beautiful Villa Close To Puerto Banus By Marbella Vacances

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο